WITAJ W DOGFIELD

Jesteś nowy? Miałeś długą przerwę ? O to jak zaczniemy!
Naszym głównym celem jest dbanie o Twoje zdrowie, dlatego jeżeli chcesz zacząć
przygodę z Crossfitem pierwsze co musisz zrobić to zapisać się na kurs wprowadzający:)

CO TO JEST KURS WPROWADZAJĄCY?

Jest to cykl 8 spotkań godzinnych ze specjalnym programem treningowym w małej grupie max 12 osób, gdzie krok po kroku wprowadzimy Cię w świat ruchów funkcjonalnych, poznasz zasady panujące w klubie, idee Crossfitu a co najważniejsze rozruszasz i wrzucisz swoje ciało na wyższy level sprawności fizycznej. Po przejściu kursu jesteś gotowy do uczestniczenia w każdych zajęciach z naszej oferty 🙂

CZY PLAN WPROWADZAJĄCY W CROSSFIT JEST DLA CIEBIE?

Masz 10, 20, 40 lat czy jesteś grubo po 50-tce, nigdy nie przebiegłeś kilometra a Twój wysiłek ogranicza się do przerzucania kanałów w TV, a może jesteś wysportowanym atletą który nie wyobraża sobie dnia bez treningu?
Uważaj! Bo trafiłeś idealnie!
Crossfit opiera się na odpowiednio opracowanym planie treningowy i dobranych ćwiczeniach które sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagającej osobie, tak żeby każdy mógł ukończyć dany trening i osiągać kolejne wyznaczone cele.

KIEDY MOGĘ ZACZĄĆ?

Nie ma na co czekać, zapisz się na kurs już dziś. Najważniejszy zawsze jest ten pierwszy krok, niech tym pierwszym ruchem będzie właśnie ten KLIK. Wypełnij dane, opłać kurs i przyjdź w wyznaczonym terminie na pierwsze zajęcia, resztę zostaw Nam.

JESTEŚ JUŻ ATLETĄ?

Trenujesz już Crossfit w innym klubie, ale chcesz zobaczyć jaki klimat panuje u Nas?
Świetnie! Serdecznie zapraszamy, wystarczy, że zapiszesz się na zajęcia KLIK, Pierwsze wejście masz darmowe, nie krępuj się przyjmiemy Cię z otwartymi rękoma 🙂